افزونه پشتیبان گیری از وردپرس Super Backup & Clone نسخه ۲٫۲

ارسال شده توسط adelbbj در بهمن 4, 1396
افزونه پشتیبان گیری از وردپرس Super Backup & Clone نسخه ۲٫۲

Super Backup & Clone نام افزونه قدرتمند وردپرس می باشد که قادر است از سایت وردپرسی شما بصورت کامل نسخه پشتیبان بصورت مداوم تهیه کند . این افزونه یکی از حرفه ای ترین افزونه ها در این مورد می باشد که می توان به کمک آن نیاز های خود را در مورد گرفتن پشتیبان از اطلاعات سایت خود بر طرف کرد . توسط این افزونه به تعداد نامحدود می توانید از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و پس از هر مرتبه گزارش کامل از پروسه بک آپ گیری سایت خود دریافت کنید . همچنین افزونه Super Backup & Clone قابلیت ارسال بک آپ به گوگل درایو Google Drive و دراپ باکس Dropbox دارا می باشد که می توان با امنیت بسیار خوبی از نسخه های پشتیبان خود نگه داری کنید . هم اکنون می توانید این افزونه کاربردی را از سایت پرشین اسکریپت دریافت کنید .

ویژگی های افزونه بکاپ وردپرس

یکی از برتری های افزونه بکاپ وردپرس اینست که میتواند مستقیما اتصالی با فضای ابری مرود استفاده شما داشته باشد و نسخه های پشتیبان را در آنحا قرار داد. برای کار با افزونه میتوانید یک برنامه ریزی زمان بندی شده داشته باشید و تاریخی که در اختیار افزونه قرار میدهید میتواند زمان پشتییبان گیری در ورپرس برای افزونه باشد. به این صورت که تاریخ بکاپ را تعیین میکنید و بکاپ گرفتن به طور خودکار در زمان تعیین شده انجام خواهد شد.

یکی دیگر از امتیازات این افزونه اینست که میتواند اسنپ شات ها یا همان بکاپ های جامعی که دارد را در بازه های زمانی مختلفی از جمله ساعتی، روزانه، هفتگی و دیگر زمان ها به طور خودکار انجام دهد.

شما در عرض چند دقیقه میتوانید بکاپ گیری کاملی از وبسایت خود داشته باشید. جداول را انتخاب کنید. مقصد مورد نظر را تعیین کنید و دکمه بکاپ را فشار دهید. باور کنید بکاپ گیری تا به حال به این اندازه، آسان و لذت بخش نبوده و در محیطی به این زیبایی صورت نگرفته است.

دانلود رایگان

هیچ نظری وجود ندارد

  رایگان

  خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول افزونه پشتیبان گیری از وردپرس Super Backup & Clone نسخه ۲٫۲ در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  دانلود رایگان پیش نمایش
  افزونه پشتیبان گیری از وردپرس Super Backup & Clone نسخه ۲٫۲
  امتیاز 3 از 2 رای
  دسته بندی
  برچسب ها